УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Тернопільській області

» Прес-центр » новини » Перші 1,5 кілометри покриття року: на трасі Н-18 у суботу стартувало влаштування асфальтобетону

Перші 1,5 кілометри покриття року: на трасі Н-18 у суботу стартувало влаштування асфальтобетону

Перші 1,5 кілометри покриття року: на трасі Н-18 у суботу стартувало влаштування асфальтобетону

 

Поточний середній ремонт дороги Івано-Франківськ – Бучач – Тернопіль на ділянці від Дарахівського перехрестя до межі Прикарпаття перейшов до наступного етапу. На 1,5 км, де на минулому тижні укріпили основу дороги методом холодної регенерації, вже влаштували вирівнюючий шар покриття. Роботу з матеріалом почали у суботу, 27 березня.

 

Перший шар має товщину 10 сантиметрів і складається з крупнозернистого асфальтобетону. Згодом його «накриють» фінішним шаром з щебенево-мастикового асфальтобетону, завтовшки 5 см.

 

Знайти ділянку на карті: https://goo.gl/maps/yir6xjTudyYBfyK19

Підрядник: ТОВ «Техно-Буд-Центр»

 

Нагадаємо, торік 10 кілометрів від смт. Дружба до Дарахівського перехрестя почали ремонтувати. Цьогоріч відновлять решту дороги Н-18 у межах Тернопільської області.

Крім оновлення покриття, у населених пунктах буде встановлено освітлення, пішохідні доріжки, буде замінено дорожні знаки та встановлено бар’єрне огородження. 

 

Зверніть увагу:

 У місті Монастириська дорожники продовжать виконувати обіцянку з покращення безпеки: дельта-блоки по типу Нью-Джерсі й надалі встановлюватимуть на ділянках з крутими поворотами на спусках/підйомах.

У межах села Дарахів та міста Монастириська на небезпечних ділянках тротуари матимуть перильну огорожу.

Два мости на дорозі Н-18 Івано-Франківськ – Бучач – Тернопіль будуть капітально відремонтовано: у с. Струсів (роботи розпочато минулого року) та на обході міста Бучач (стартує відновлення у цьому році).