УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Тернопільській області

» Прес-центр » новини » На аварійно-небезпечній ділянці траси Р-41 дорожники проводять комплекс заходів щодо забезпечення безпеки руху

На аварійно-небезпечній ділянці траси Р-41 дорожники проводять комплекс заходів щодо забезпечення безпеки руху

Йдеться про перетин а/д державного значення Р-41 Обхід Тернополя та Р-39 Броди-Тернопіль. Зокрема, поновлюють розмітку. Вчора, 18 вересня, підрядник наносив на автошляху крайову розмітку.

Напередодні шляховики встановлювали сигнальні стовпчики, вирубували поросль для відкриття видимості дорожніх знаків. Також Служба автомобільних доріг у Тернопільській області замовила нові дорожні знаки, котрі невдовзі будуть встановлені на перехресті.

Зазначимо, що чимало водіїв впевнені: аварійність на перехресті Біла-Чистилів могла би зменшитися, якби там облаштували транспортну розв’язку по типу кільце. Фахівці Служби згідні з автомобілістами.

Ще минулого року Службою автомобільних доріг у Тернопільській області подані відповідні пропозиції та документація (завдання на проектування транспортної розв’язки і кошторисний розрахунок проектних робіт) в Державне агентство автомобільних доріг України та Державне агентство інфраструктурних проектів в рамках реалізації Державної програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні на період 2020 року. Зазначимо, що у відповідності до ПКМ України №435 від 24.04.2018 р. головним розпорядником бюджетних коштів на виконання заходів з влаштування розв’язок кільцевого типу є Міністерство інфраструктури, зокрема його підрозділ Державне агентство інфраструктурних проектів України.