УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Тернопільській області

» Прес-центр » новини » І ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ВІДКРИТИХ ТОРГІВ з публікацією анг. мовою «Послуги з експлуатаційного утримання автомобільних доріг державного значення у Тернопільській області (ліквідація пошкоджень та руйнувань покриття проїзної частини доріг)»

І ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ВІДКРИТИХ ТОРГІВ з публікацією анг. мовою «Послуги з експлуатаційного утримання автомобільних доріг державного значення у Тернопільській області (ліквідація пошкоджень та руйнувань покриття проїзної частини доріг)»

27 вересня у системі публічних закупівель «Prozorro» Службою автомобільних доріг у Тернопільській області розміщено оголошення  (UA-2017-09-27-001228-с) про проведення відкритих торгів на закупівлю послуги з експлуатаційного утримання автомобільних доріг державного значення у Тернопільській області.

Кінцевий термін подання пропозицій на участь у конкурсних торгах – 28.10.2017 р.

Очікувана вартість робіт становить 35 112 688,00 грн.

За роз’ясненнями щодо проведення відкритих торгів можна звернутися в термін до 18.10.2017 р.

Оскарження умов закупівлі до 24.10.2017 р.

Загальні відомості про закупівлю послуги «з експлуатаційного утримання автомобільних доріг державного значення у Тернопільській області (ліквідація пошкоджень та руйнувань покриття проїзної частини доріг)» викладено в тендерній документації.