Служба автомобільних доріг
у Тернопільській області

» Прес-центр » новини » 1 листопада усі дорожники Тернопільщини повинні бути на 100% готовими до снігопадів

1 листопада усі дорожники Тернопільщини повинні бути на 100% готовими до снігопадів

Підготовка до зимового періоду – тема сьогоднішньої наради у Службі автомобільних доріг у Тернопільській області. Керівництво організації зібрало усіх підрядників, котрі здійснюють експлуатаційне утримання мережі доріг державного значення Тернопільської області. На сьогодні вона становить 1485,5 кілометрів.

 

Представники компаній «Техно-Буд-Центр», «Спец-Буд Стандарт», «Вест Роудз Компані», «БМБУД» і ДП «Тернопільський облавтодор» доповіли про кількість заготовлених матеріалів для підсипки. Забезпечення господарств коливається від 60 до 100%. Шляховики звозять на бази чисту сіль, пісок, відсів, а також готову піщано-сольову суміш. Також дорожники запасаються пальним для снігоочисної техніки.

 

Підрядники під час наради прозвітували про кількість техніки, котра підготовлена до боротьби із негодою. Найбільше снігоприбиральної техніки наразі у «Техно-Буд-Центру», котрий пропорційно до своїх можливостей утримує найбільшу протяжність державних доріг Тернопільщини.

 

В.о. начальника Служби автомобільних доріг Юрій Ходаковський доручив усім підрядним організаціям обладнати свою снігоприбиральну техніку GPS-трекерами. Це дозволить фахівцям Служби слідкувати у режимі реального часу за роботою спецмашин та забезпечить прозорість прийому робіт та оплати.

 

Юрій Ходаковський також встановив дедлайн підготовки до зими: 1 листопада. У цей день підрядники повинні  підготувати 100% автопарку снігоприбиральної техніки, закупити увесь обсяг необхідних для посипки матеріалів та палива.