УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Тернопільській області

» Прес-центр » події » Від завтра розпочнуть роботу два нових сучасних мобільних комплекси

Від завтра розпочнуть роботу два нових сучасних мобільних комплекси

Залучивши кошти інвесторів Служба автомобільних доріг у Тернопільській області запускає в роботу два нові сучасні мобільні вагові комплекси контролю за  рухом великовагових та великогабаритних транспортних засобів. Такі комплекси можуть працювати на різних поверхнях з мінімальною похибкою, легкі у транспортуванні та використанні. А головне – це допоможе контролювати рух та вагу великотоннажних транспортних засобів, які курсують дорогами області.

«Мобільні вагові комплекси є необхідними, якщо ми хочемо зберегти наші дороги у хорошому стані», – зазначив начальник Служби автомобільних доріг у Тернопільській області Богдан Юлик і додав, що тільки на Тернопільщині щорічні збитки від перевантажених фур, які не дотримуються встановлених обмежень руху в теплу пору року становить десятки мільйонів гривень.

Вже від завтра мобільні групи вагового контролю розпочнуть повноцінну роботу на дорогах Тернопільщини. Сьогодні такі комплекси працюють у тестовому режимі. Окрім дорожників у мобільні групи входитимуть представники Нацполіції, Укртрансбезпеки, а також громадськості.

Служба автомобільних доріг у Тернопільській області нагадує, що з метою збереження дорожнього покриття в теплу пору року  з 1 червня 2016 року в області діють обмеження на рух великотоннажних автомобілів загальною масою понад 24 тонни у спекотні дні літнього періоду (при температурі 28 і більше градусів за Цельсієм) з 10.00 до 22.00 год.