Служба автомобільних доріг
у Тернопільській області

» Прес-центр » новини » Протягом вихідних спецтехніка постійно була на дорогах Тернопільщини (фото)

Протягом вихідних спецтехніка постійно була на дорогах Тернопільщини (фото)

У зв’язку з примхами погоди шляховики пильнуть дороги краю цілодобово навіть у вихідні дні. На замовлення обласної дорожньої служби залучали техніку підрядних організацій ДП «Тернопільський облавтодор», «Глобал Білд Інжинірінг», ТзОВ «Техно-Буд-Центр» та ТзОВ «АваксПроф».

Так, у ніч з п’ятниці на суботу шляховики здійснювали очищення та посипку магістралей.  Виїхали 97 спецмашинмашин.150 осіб посипали дороги вручну на місцях підвищеної небезпеки  (спуски, підйоми, круті повороти).

Після подолання наслідків снігопаду шляховики розпочали чергування на дорогах. Так, сьогодні, 25 лютого, дороги пильнує 65 спецавтомобілів. Дорожнє покриття в усіх районах Тернопільщини сухе.

 

Служба автомобільних доріг у Тернопільській області звертається до водіїв: через сильні морози мандрівки на значні відстані можуть бути небезпечними. Перевірте якомога ретельніше технічний стан автомобіля, перш ніж вирушати у дорогу. Якщо вам потрібна допомога, зверніться до нас:  у Службі автомобільних доріг у Тернопільській області цілодобово працює диспетчер ‎(0352) 52-65-32.

ПЛЕБАНІВКА

КОПИЧИНЦІ

ЯГІЛЬНИЦЯ

ТЕРНОПІЛЬ-СКАЛАТ-ЖВАНЕЦЬ